ש.מ.ר מתכות

פינוי ומיחזור כל סוגי המתכות

אמינות שירות ומקצועיות

אודות: החברה נוסדה בשנת 2003, ע"י ירון יום טוב המכהן כמנכ"ל החברה משנת ההקמה. ש.מ.ר מתכות מתמחים ברכישה, איסוף ומיון של פסולת מתכת משומשת וחדשה לכל סוגי המתכות הקיימות. אנו מספקים שירותים של פינוי פסולת ממפעלים וארגונים שונים וכן גם בתי עסק פרטיים. קליטת פסולת מכל חלקי הארץ. בבעלות החברה רישיון עסק לטיפול בפסולת מתכת. כיום חברתנו פועלת עם עשרות מפעלי תעשיה לעיבוד שבבי ברחבי הארץ, שעובדים בשיתוף פעולה עם משרד הביטחון וגורמים מחו"ל. הצוות המסור של ש.מ.ר מתכות, בעל ניסיון מקיף בעבודה עם מפעלי תעשייה שונים ומגוונים, מספק ללקוחותינו שירות מקצועי ויעל, בסטנדרט גבוה ובלתי מתפשר. אנו מעניקים חווית שירות גמישה, נוחה ומותאמת אישית לכל לקוח ולקוחה. כחברה המתמחה בפינוי, טיפול ומחזור פסולת מסוג מתכת , בראש ובראשונה אנחנו כאן כדי לשמור על כדור הארץ ירוק יותר!

תחומי הפעילות שלנו: לחברה ניסיון של למעלה מ20 שנים במחזור מתכות ואנו מבטיחים ללקוחותינו טיפול ופינוי יעיל של כל סוגי המתכות. כל עובד בחברתנו עבר הכשרה מקצועית. אנו מגיעים עד אליכם עם הצוות המקצועי והמיומן שלנו, מפנים לכם את כל הפסולת שאתם לא צריכים ביעילות ובמהירות. חברתנו תגרום לעסק שלך להרוויח יותר על ידי מכירת הפסולת שברוב המקרים הולכת לפח! פינוי מתכות של מבני תעשייה. קליטה ואיסוף פסולת מתכת ממפעלי תעשייה לעיבוד שבבי לרבות טיפול, השמדה ומחזור. חברת ש.מ.ר מתכות נותנת שירותים לגופי תעשייה רבים, מפעלים, חברות, מוסדות, אנשים פרטיים וארגונים שונים בישראל ובחו"ל. אנו ממלאים את תפקידנו בדגש על מתן שירות מקצועי ומהימן לכל לקוח. החברה מקפידה על עמידה בלוח הזמנים הנדרש ומתן דגש על שמירת איכות הסביבה. ש.מ.ר מתכות אחראית על חלק ניכר בפינוי הפסולת הביתית והמוסדית בישראל.

כיצד מתבצע פינוי פסולת מתכת: פינוי פסולת מתכת מחייב הפרדה בשטח ייעודי שמקצה המפעל, הסיבה לכך היא שקיימים סוגים רבים של מתכות כגון אלומיניום, נירוסטה, ניקל, נחושת, ברזל וטיטניום. חברתנו יודעת לטפל בכל סוגי המתכות הקיימות בעולם, אולם במידה והן מעורבבות זו בזו קשה מאוד לבצע את תהליך המחזור. ראשית שירותי פינוי מתכות מתחילים בפגישה עם נציג חברתנו, אשר יגיע עד אליכם ויספק לכם את כל המידע הנדרש לרבות אופי העבודה, דרכי ההפרדה וכמובן מחירי קנייה. לאורך השנים ליווינו ונמשיך ללוות מפעלים וגופי תעשייה רבים, וברשותנו פתרונות רבים להפרדה שיאפשרו לכם להקים את המערך בצורה הנכונה, המיטבית והחסכונית ביותר. נשמח לעמוד לרשותכם ולצאת איתכם לדרך משותפת. זמינים עבורכם בכל הערוצים הדיגיטליים טלפון / ווטסאפ - 0507813323 מייל - romyomtov12345@gmail.com

Scroll to Top